Головна - Машинна шпаклівка - Шпаклівка стелі - Шпаклівка під фарбування - Шпаклівка під шпалери - Декоративна шпаклівка - Шпаклівка по гіпсокартону - Фінішне шпаклювання - Машинне шпаклювання стін

Машинна шпаклівка стін

Putty-Knife

Відео

Машинна шпаклівка стін

01
/
0

Шпаклівка стін

Шпаклювання стін машинним способом. Чому варто вибрати нас

Розглянемо по порядку. Наша співпраця з Вами проходитиме у 3 етапи.
фото
 • Наша зустріч на Вашому об'єкті де буде проведено обстеження цього приміщення.
 • Знайомство із станом стін та іншими моментами. Обговоримо організаційні питання.
 • Підписання Договору на ремонтно-будівельні роботи. І власне кажучи, саму механізовану шпаклівку стін.

Дуже добре коли ремонтно-будівельні роботи і механізована шпаклівка стін виконуються за кресленнями та проектом. Стадія розробки проекту дизайн інтер'єру, заданою певними габаритами для кожного приміщення, є основною.

машинна шпаклівка стін

Договір
Підписання та дотримання договору на всі послуги.
Якість
Висока якість готової поверхні, що не потребує подальшої обробки.
Досвід
Досвідчені та кваліфіковані спеціалісти до ваших послуг.
Економічність
За допомогою Машинної шпаклівки стін ми заощаджуємо ваш час та гроші.

Машинна шпаклівка стін.

На сьогоднішній день при виконанні ремонтних заходів надається безліч різних матеріалів, технік та обладнання. З кожним днем набирає популярності такий вид послуги, як механізована шпаклівка стін.
фото
 • Застосовуючи послугу механізована шпаклівка стін, ви зможете заощадити максимум часу, отримавши при цьому якісне виконання підряду.
 • Машинна шпаклівка стін механізованим способом – це обладнання, яке перемішує шпаклівку і під тиском наносить даний склад на потрібну поверхню тонким шаром, достатнім для зміцнення і відмінної зчіпки.
 • При виборі розчину дуже важливо розуміти: для чого вам потрібен розчин. Ми завжди радимо звертатися за консультацією до професіоналів, щоб заощадити ваші грошові засоби та сили, прайс, адже існують різні види шпаклівки:
 1. Стартова – використовується для первинного вирівнювання та зміцнення поверхонь, перед нанесенням машинної шпаклівки стін. Дуже важливо правильно підібрати розчин при виконанні цього Тип роботи.
 2. Фінішна механізована шпаклівка стін – наноситися безпосередньо після чорнового оздоблення. вирівнювання. Цей етап вважається завершальним покриттям, за допомогою якого оброблювані поверхні вважаються готовими до фарбування, поклейці або будь-якому іншому декору.
 • Фінішна машинна шпаклівка стін та механізована шпаклівка – це завершальний етап обробки поверхонь та підготовки їх до наступним роботам. Вона приховує всі нерівності, вади, пористості, тріщини – дефекти, що можуть проявитися при виконанні будь-якого інтер'єрного рішення в квартирах, офісах, торгових та виробничих. приміщеннях де буде проводитися подальша машинний маляр стін.
 • Розчин має ряд переваг:
 1. В'язку консистенцію, для поліпшення адгезії з поверхнею при нанесенні.
 2. Також збереження своїх властивостей при висиханні, які виражаються у відсутності зовнішніх факторів, таких як тріщини, відлущування, сколи і так далі.
 3. При вирівнюванні поверхонь, машинна шпаклівка оберігає їх від впливу вологого середовища, і надають додаткову термоізоляцію.

Але навіть при ідеальному нанесенні машинної шпаклівки стін необхідно пройти важливий етап. -механізована шліфування.

Механізоване шліфування стін та міжкімнатних перегородок

Після машинної штукатурки стін застосовується механізована шпаклювання стін машинним методом, яка вирівнює поверхню якісно, але для завершення виконання оздоблювальних заходів необхідним етапом є шліфування поверхні яка надалі оброблятиметься машинною шпаклівкою стін.

Механізоване шліфування стін прибирає надмірну зернистість і нерівності, роблячи поверхні гладкими та акуратними. Машинний метод шліфування включає:

 1. Визначення найбільш видимих дефектів.
 2. Приступати до механізованого шліфування стін, рекомендовано, з кутів, проробляючи це монотонними рухами зверху вниз.
 3. Намагайтеся сильно не тиснути на поверхню і робити це, не використовуючи грубу силу. Інакше можуть утворюватися отвори та тріщини.
 4. Найкращим інструментом для полірування буде наждачний папір та машинний спосіб шліфування з використанням різної зернистості.
 5. Після завершення цих робіт, потрібно очистити поверхню від пилу. У цьому випадку радимо використовувати будівельний пилосос для більш якісного виконання роботи.
фото

Механізоване шпаклювання стін при машинному нанесенні

Важливо враховувати, що при механізованому шпаклюванні стін ви зможете полегшити собі трудомісткість, так як машинна шпаклівка стін винайдена безпосередньо для покращення якості отделочных работ машинною штукатуркою та його спрощення. Коли ви плануєте застосувати послугу механізована малярка стін на нову поверхню кладки, дайте їй деякий час застигнути перед нанесенням шпаклювального матеріалу.

машинна шпаклівка стін

надається у всіх районах Києва таких як лівий берег: Дніпровський, Деснянський та Дарницький райони. і правий берег: Шевченківський, Подільський, Печерський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський та Голосіївський райони, також у містах та селищах Київської області готові роботи є в Броварах, Борисполі, Вишгород, Новосілки, Гатне, Ірпінь, Чабани, Буча та ін. Механізована шпаклівка стін під ключ: у нас новітнє обладнання, підхід до кожного замовника індивідуальний, ми завжди готові надати знижки.

Ваші відгуки

фото
Шпаклювання стін машинним способом. Компанія майстрів, які дорожать своєю репутацією! Підхід до роботи професійний, великий досвід та працьовитість видно одразу! Механізована шпаклівка стін - це реальна економія не тільки за часом, але і відчутно по грошам! Хороші хлопці, доброго, так тримати! Рекомендую!
Павло, Київ. Шпаклювання стін
фото
Замовляв машинну шпаклівку стін у будинку 320 кв. Для малярських робіт вибрав бригаду з механізованою шпаклювання стін з Putty-Knife, працюю давно із цією компанією і тому довіряю їй. Усі домовленості виконуються в термін без будь-якої тяганини. Бригада все зробила на п'ятірку та в обумовлене час! Рекомендую однозначно!
Петро Михайлович. Шпаклівка стін.
фото
Низькі ціни, чудова компанія. Замовляв у них шпаклівку стін у будинку 300 м2. Компанія майстрів своєї справи, усім рекомендую. Зробили все на відмінно, стіни зашпаклювали машинним способом, потім пофарбували. Рекомендую!
Сергій Миколайович. Бровари.
фото
Механізована шпаклівка стін. Відмінна компанія, все вчасно та за договором. Зроблено професійно, викупили решту матеріалів. В загалом молодці. Адекватні ціни та більш ніж відмінна якість. Рекомендую!
Юрій, Бориспіль. Машинна шпаклівка стін.
Залишити відгук
фото