Головна - Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи

Putty-Knife

Відео

Ціни на гіпсокартонні роботи

Найменування робіт Од. вим. Ціна
Влаштування стін
1 Монтаж гіпсокартону на стіни м2 150,00
2 Монтаж гіпсокартону на стелю м2 200,00
3 Монтаж перегородок із гіпсокартону (2сторони) м2 230,00
4 Монтаж напівкруглих гіпсокартонних конструкцій (стіни) м2 300,00
5 Монтаж напівкруглої конструкції(перегородки) із гісокартону м2 300,00
6 Укоси з гіпсокартону м2 від 150,00
7 Багаторівневі стелі з гіпсокартону ціни м2 від 250,00
8 Пристрій г/к стелі багаторівневої, півколо м2 від 280,00
9 Влаштування гіпсокартонного короба по периметру м2 200,00
10 Монтаж короба з гіпсокартону по периметру (півкола) м2 250,00
11 Влаштування ніші в стелі з гіпсокартону з підсвічуванням м2 від 250,00
12 Зашивка труб гіпсокартоном м2 200,00
13 Утеплення гіпсокартону мінватою в один шар м2 60,00
14 Утеплення гіпсокартону стиродуром м2 70,00
15 Оздоблення г/к інсталяції в с/у м2 750,00
16 Монтаж звукоізоляційної стрічки на профіль п/м 30,00
17 Звукоізоляція стіни або стелі Tecsound s70 п/м від 30,00

Гіпсокартонні роботи Галерея

01
/
0

Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи

Ось і настав момент, коли "на сцену" виходить наша віртуозна команда гіпсокартонників. Саме, віртуозна. За плечима цих майстрів виконання гіпсокартонових конструкцій складної конфігурації. на великій площі. Це – майстерність! Це - не просто так "пристрелити" аркуші гіпсокартону до стіні "за найнижчими цінами". Це - розробка та створення конструктивного шаблону. Це – володіння просторового уявою та здібності думати. Такі фахівці гіпсокартонних робіт нашої команди приходять до Вас на об'єкт. Як Ви думаєте, на якому рівні будуть виконані Гіпсокартонні роботи на Вашому об'єкті, можливо не за "самими" низькими цінами", але за найвищими стандартами якості. Звичайно, Ви правильно розумієте, що наша бригада виконає гіпсокартонні роботи згідно з розробленим проектом, не відступивши ні на сантиметр від нього. Така праця завжди оплачувалася гідно і замовник розуміє, що це плата за якість. Дешеве – ніколи не було якісним. Про це зараз знають навіть діти. Коли на об'єкт "заходить" наша бригада гіпсокартонників, об'єкт починає набувати конфігурації запроектованих стін та конструкцій. Майстри гіпсокартонних робіт "упорядковують" приміщення, ховаючи за листами ГК: У цих випадках виникає дуже багато питань, які треба вирішувати "за місцем", особливо якщо раптом вносяться будь-які зміни. Зміни - найгірше повідомлення всім бригад на об'єкті. Тому, величезне прохання до всіх замовників: Будь ласка, приділіть більше часу розробці "Плану розранювання меблів" по всіх приміщеннях. Повірте, від цього буде всім тільки краще, і Вам – насамперед.
 • Розставити меблі з затвердженими габаритами у приміщеннях.
 • Зробити (викреслити) розгортки по кожному приміщенню.
 • Переконайтеся, що Вам все подобається.
 • Узгодити та затвердити всі ці плани.
І тільки після всіх цих вищевикладених пунктів, почати розробляти на основі затверджених планів, все наступні детальні креслення. Цим, Ви заощадите своє ☆ час, ☆ бюджет, ☆ нерви. "Тихіше їдеш далі будеш". Перевірено віками.

Монтаж гіпсокартону

Саме слово «гіпсокартон» складається з основних складових цього матеріалу. Це поєднання спресованого гіпсу, обробленого за зовнішньою оболонкою за допомогою щільного паперу. При внутрішній обробці Гіпсокартонні роботи займають одне з перших місць. Завдяки легкості монтажу та швидкості виконання гіпсокартонних робіт все більше людей звертаються. до даному виду обробки. Стіни, стелі, укоси, виготовлені з гіпсокартону, стають рівними і гладкими. Саме тому послугу Гіпсокартонні роботи замовляють для подальшої:
 • Фарбування.
 • Поклейки шпалер.
 • Під декоративну штукатурку та шпаклівку на гіпсокартон.
 • Під облицювання.
 • І інше.

Також без гіпсокартонних робіт дуже складно собі уявити:

 • Зведення перегородок або стін у приміщенні.
 • Вогнезахисні покриття на гіпсокартон.
 • Укладання та влаштування підлоги.
 • Монтаж перегородок з гіпсокартону, декоративних та звукоізолюючих виробів.
 • Встановлення підвісних стель із гіпсокартону.
 • І багато іншого

Сама установка гіпсокартону отримала назву «суха технологія», тому що при монтажі використовуються тільки шурупи, якими гіпсокартон прикріплюється до потрібної поверхні без попереднього пророблення отворів.

Гіпсокартонні роботи стелі, стін, перегородок, укосів значно скорочують час на ремонт квартир, будинків, офісів та виробничих приміщень.

Прайс лист на гіпсокартонні роботи всі розцінки та ціни вказані на нашому сайті як у м2, так метр погонний.

Ціни на Гіпсокартонні роботи найкращі для вас як у Києві так і у всіх районах міста та області.

Кошторис на Гіпсокартонні роботи надаємо протягом двох днів

Також на сайті є фотогалерея гіпсокартонних робіт.

Оздоблення гіпсокартоном

не така легка, як здається на перший погляд:
 1. Під час монтажу гіпсокартону можна легко травмуватися.
 2. Так само необхідно використовувати спеціальні інструменти для гіпсокартону та одяг.
 3. Попередньо потрібно зробити огляд поверхонь та провести креслення за проектом.
 4. Для успішної установки гіпсокартону, у приміщенні має бути відповідна температура.
 5. При неправильному розрізанні гіпсокартону можуть з'явитися зазори, і від цього не стикування. Саме тому при підготовці до розрізу потрібно обов'язково нанести розмітку спеціальним трикутником і «драпкою».
 6. Так само потрібно знати, на якій поверхні проводиться монтаж гіпсокартону, так як будь-яка нерівність, або сміття можуть проломити зовнішній шар.
 7. Якщо з'явилися загини – майстри з гіпсокартону їх завжди вирівняють та заощадять на шпаклівці, що значно зменшить витрати матеріалів.
 8. При кріпленні гіпсокартону можуть з'явитися викривлення площин.

Якщо ви хочете отримати якісно виконану послугу, замовляйте Гіпсокартонні роботи на нашому сайт. Ми використовуємо лише якісний матеріал, який при закріпленні не дає «догляду».

Гіпсокартонні роботи

При оформленні замовлення на нашому сайті ви отримуєте:
 1. Укладання договору з гарантованим виконанням усіх послуг суворо у відведені терміни
 2. Гарантія низької ціни в Києві, області та районі
 3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта з можливістю розрахунку знижок
 4. Прайс лист з вартістю гіпсокартонних робіт
 5. Великий досвід виконання всіх представлених робіт
 6. Перед проведенням ремонту завжди проводимо огляд вибраних поверхонь
 7. Галерея з фотозвітом від клієнтів
 8. Дослідна команда професіоналів з багаторічним стажем
 9. Ми співпрацюємо з клінінговими компаніями, а це означає, що вам не потрібно думати про прибирання
 10. Час виконання шумних робіт завжди узгоджується з господарями і, по можливості, із сусідами
 11. Установка проводиться в будь-яких приміщеннях та обсягах, таких як будинки, квартири, офісні приміщення, торгові об'єкти та інше

Гіпсокартонні роботи

пропонуються у всіх районах Києва, таких як лівий берег: Дніпровський, Деснянський та Дарницький райони. і правий берег: Шевченківський, Подільський, Печерський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський та Голосіївський райони, також у містах та селищах Київської області готові роботи є у Броварах, Борисполі, Вишгород, Новосілки, Гатне, Ірпінь, Чабани, Буча і т.д. Гіпсокартонні роботи: у нас новітнє обладнання, підхід до кожного замовника індивідуальний, ми завжди готові надати знижки.

Гіпсокартонні перегородки

Гіпсокартонні перегородки – це конструкції, які використовуються для поділу внутрішнього простору будинках. Вони є популярним вибором для створення тимчасових або постійних стін у комерційних та житлових приміщеннях.

Ця плита є листом з гіпсу, покритого картонним шаром з двох сторін. Він має міцність, легкістю та гнучкістю, що робить його зручним матеріалом для використання у перегородках. Плити доступні в різних розмірах та товщинах, дозволяючи створювати стіни різної міцності та звукоізоляції.

Переваги гіпсокартонних перегородок:

 1. Легкість установки: Гіпсокартонні перегородки відносно легкі і можуть бути встановлені швидко мінімальними зусиллями. Це робить їх зручними для тимчасових стін чи реконструкцій приміщень.
 2. Гнучкість дизайну: Гіпсокартонні плити можна легко обрізати та формувати, дозволяючи створювати різні форми та конфігурації стін. Вони також можуть бути покриті різними оздоблювальними матеріалами, такими як фарби, шпалери або плитка, щоб відповідати інтер'єру приміщення.
 3. Звукоізоляція: Гіпсокартонні перегородки мають гарну звукоізоляцію. При використанні спеціальних звукоізоляційних матеріалів та правильної установки, вони можуть знижувати шумову передачу між приміщеннями.
 4. Зручність впровадження: Гіпсокартонні перегородки дозволяють легко впроваджувати електричні дроти, труби та інші комунікації у тому структуру. Це робить їх зручними для прокладання електричної проводки, систем. опалення та кондиціювання повітря всередині таких стін.
 5. Економічність: Гіпсокартон є відносно доступним та ефективним матеріалом для створення гіпсокартонних перегородок у порівнянні з іншими альтернативами, такими як цегла або бетон.

Незважаючи на свої переваги, гіпсокартонні перегородки мають обмеження. Вони не є несучими конструкціями та не надають високого ступеня приватності чи захисту від вогню. Для таких випадків можуть потрібні інші матеріали або додаткові заходи безпеки.

В цілому, гіпсокартонні перегородки є популярним вибором для поділу простору в будинках. завдяки своїй легкості, простоті установки та дизайнерській гнучкості. Вони надають зручне рішення для створення різних приміщень усередині будівель.

Ваші відгуки

шпаклівка стін
Компанія майстрів, які дорожать своєю репутацією! Підхід до роботи професійний, великий досвід та працьовитість видно одразу! Гіпсокартонні роботи - це справді реальна економія не тільки за часом, а й відчутно по грошах! Хороші хлопці, добре, так тримати! Рекомендую!
Павло, Київ. Гіпсокартонні роботи
шпаклівка стін
Замовляв монтаж гіпсокартону. Для гіпсокартонних робіт вибрав бригаду, монтажу гіпсокартону, Putty-Knife, працюю давно з цією компанією і тому довіряю їй. Усі домовленості виконуються в термін без будь-яких зволікань. Бригада все зробила на п'ятірку і в обумовлене час! Рекомендую однозначно!
Петро Михайлович. Монтаж гіпсокартону.
шпаклівка стін
Низькі ціни, чудова компанія. Замовляв у них гіпсокартонні роботи у будинку 300 м2. Компанія майстрів своєї справи, всім рекомендую. Зробили все на відмінно, гіпсокартон зашпаклювали машинним способом, потім пофарбували. Рекомендую!
Сергій Миколайович. Бровари.
шпаклівка стін
Відмінна компанія, все вчасно та за договором. Зроблено професійно, викупили решту матеріалів. У загалом молодці. Адекватні ціни та більш ніж відмінна якість. Рекомендую!
Юрій, Бориспіль. Гіпсокартонні роботи.
Залишити відгук
гіпсокартонні роботи