Головна- Дизайн інтер'єру - Дизайн котеджів - Дизайн офісу - Авторський нагляд - Дизайн квартир

Дизайн інтер'єра квартир

0/500
дизайн інтер'єрів квартир
дизайн інтер'єрів квартир
дизайн інтер'єрів квартир
дизайн інтер'єрів квартир
дизайн інтер'єрів квартир
дизайн інтер'єрів квартир

Дизайн-проект інтер'єру квартир

дизайн інтер'єрів квартир

Робота дизайнера інтер'єрів квартир часто залишається невідомою навіть тим, хто любить прикраси. Часто думають, що дизайн інтер'єру квартири - це робота, що вимагає лише деякого естетичного смаку і великого. уяви.

Ця думка дуже далека від того, чим насправді є дизайнер інтер'єрів квартир. такий професії потрібно пройти навчання і мати великий обсяг естетичних і технічних знань, щоб мати можливість виконати добрий проект дизайн інтер'єру квартири.

У наших студіях ми реалізували великі проекти для 3-х, 4-х кімнатних квартир, а також для бюджетних житлових приміщень - одна та 2-х кімнатних квартир.

Для виконання проекту дизайн інтер'єру квартири робляться ескізи, масштабні плани та перспективи, щоб можна було визначити більшість технічних питань, які будуть доповнені суто естетичними деталями, такими як колір, оздоблення, освітлення, матеріали, тканини, декоративні елементи.

Основним завданням розробки дизайн-проекту інтер'єру квартири є адаптація простору до потребам, які пред'являються клієнтом.

Галерея

Дизайн-інтер'єру
квартири

01
/
0

Фото галерея

Етапи дизайн інтер'єру квартири

Як студія дизайн інтер'єру квартир, у Putty-Knife ми оптимізували наш робочий процес та почуваємося комфортно на етапах дизайн-проекту квартир, пропонуючи при цьому ефективні рішення.

дизайн інтер'єрів квартир

Сьогодні ми збираємо у своїх проектах дизайн інтер'єру квартир то, що являє собою ваш стиль на даний момент, наприклад, класичний стиль, вінтаж, скандинавський... але, можливо, сучасний стиль - це той, до якого останнім часом схиляється більше людей, він також є переважним стилем у дизайнерських меблів, особливо тому, що він є одним із найбільш відповідних нашому віці, а також одним із найпростіших і вічних.

Збір даних

На цьому етапі відбуваються перші зустрічі та перший контакт із замовником, на якому обговорюються потреби та об'єм проекту дизайн інтер'єру квартири. Вивчаються основні характеристики квартири та її оточення, такі як орієнтація, потрапляння природного світла, розміри, вивчення всіх елементів, які визначатимуть остаточний дизайн інтер'єру квартири.

Таким чином, ми досягаємо кращого взаєморозуміння із замовником, і це служить основним інструментом для отримання результату максимально наближеного до того, що потрібно нашому вам.

Концепція

Після збору даних визначається ідея проекту дизайн інтер'єру квартири, яка формуватиме проект і буде втілена в кожному із складових його елементів. На цьому етапі робиться перше, більш концептуальне пропозиція, в якій починають визначатися загальні характеристики простору, що проектується, посилання на вже виконані аналогічні дизайн інтер'єри, відчуття, які необхідно передати, кольори, текстури, ручні ескізи. Це завжди творчий етап.

дизайн інтер'єрів квартир

Чернетка

Після доопрацювання цієї ідеї дизайн-проекту інтер'єру квартири з клієнтом проводиться більш відчутна робота. якої відбивається вся попередня робота, вся концепція адаптується під простір, у якому вона збирається діяти. Робота починається з плану, щоб мати можливість надати клієнту перші креслення, плани, розділи і навіть 3D-макети у багатьох випадках, все доповнено текстурами та матеріалами, які ви хочете використати, щоб максимально наблизити клієнта до можливого результату.

Складання кошторису

При чіткому розумінні та знанні точного обсягу робіт, які необхідно виконати, складається бюджет, який відображатиме загальну вартість дизайн-проекту інтер'єру квартири. Бюджети запитуються у різних постачальників та виробників, щоб порівняти та дати реальну та конкурентоспроможну ціну.

На цьому етапі також цей бюджет розглядається з клієнтом, і останні стібки виконуються над дизайн-проект інтер'єру квартири, над яким вони працюють, щоб завершити визначення кожної деталі.

Виконання

Коли бюджет визначено та закрито, починають складатися виконання плану проекту дизайн інтер'єр квартири , в якому будуть відображені остаточні ідеї та які будуть служити керівництвом для всіх, хто бере участь у цій роботі.

дизайн інтер'єрів квартир

На цих планах має бути вся необхідна інформація, щоб робітники могли правильно виконати роботу, своєрідне досьє, в якому будуть зібрані всі відомості щодо проекту дизайн-інтер'єру квартири.

Він повинен складатися з усіх типів планів, поточних та пропонованих планів розподілу, зносу, перегородок, стель, вертикальних стін, установок, освітлення, деталей виготовлених на замовлення меблів, деталей зустрічей, всього, що вважається за необхідне деталізувати проект дизайн-інтер'єру квартири. На цьому етапі разом з клієнтом визначаються остаточні матеріали та оздоблення, предмети меблів тощо, які використовуватимуться.

Дизайн інтер'єрів квартир надається у всіх районах Києва, таких як лівий берег: Дніпровський, Деснянський та Дарницькі райони. та правий берег: Шевченківський, Подільський, Печерський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський та Голосіївський райони, а також у містах та селищах Київської області виконані проекти дизайн інтер'єру квартир є в Броварах, Борисполі, Вишгороді, Новосілках, Гатному, Ірпінь, Чабани, Буча та ін. містах України.

Декор

Коли робота добігає кінця, є етап, який часто залишається непоміченим, і саме він стане останнім штрихом у добре виконаній роботі. Вибір останніх деталей та декоративних елементів, які нададуть проекту відмітний відтінок, тканини, рослинність, картини, дзеркала, все, що відбувається на на цьому етапі, якщо це відповідає початковій ідеї проекту.

Ваші відгуки

дизайн інтер'єрів квартир
Студія майстрів, які дорожать своєю репутацією! Підхід до роботи професійний, великий досвід видно одразу! Дизайн інтер'єру квартири - це реальна економія не тільки за часом, але і відчутно по грошах! Чудові дизайнери, всього доброго, так тримати! Рекомендую!
Павло, Київ. Інтер'єр квартири
дизайн інтер'єрів квартир
Замовляв дизайн інтер'єру 3-кімнатної квартири 80 кв. м. Для дизайн проекту квартири вибрав студію у Putty-Knife, працюю давно з цією компанією і тому довіряю їй. Усі домовленості виконуються в термін без будь-яких зволікань. Дизайнери все зробили на п'ятірку та в обумовлене час! Рекомендую однозначно!
Петро Михайлович. Дизайн інтер'єру квартири.
дизайн інтер'єрів квартир
Низькі ціни, чудова студія. Замовляв дизайн інтер'єру 2х кімнатної квартири 50 м2. Дизайн-студія майстрів своєї справи, всім рекомендую. Зробили все на відмінно. Рекомендую!
Сергій Миколайович. Бровари.
дизайн інтер'єрів квартир
Відмінна студія дизайн-інтер'єру квартири, все вчасно та за договором. Дизайн проект зроблено професійно. У загалом молодці. Адекватні ціни та більш ніж відмінне ставлення. Рекомендую!
Юрій, Бориспіль. Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири.
Залишити відгук
дизайн інтер'єрів квартир